Burosit_Web_Banner-06.png (1.59 MB)

Bürosit Suite 9 Plastik Çalışma Koltuğu

Ürün Kodu : STEB937100
7.199,00 TL
Diğer Kampanyalar
Lütfen Renk Seçiniz
Kırmızı
Mavi
Sarı
Siyah
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Tavsiye Et
 •  

  Sade ve Şık Dizaynı ile Ofisinize Uyum Sağlar

  Bürosit Suite 9 yönetici koltuğu sade ve şık tasarımı ile ofisinize modern bir hava katar. Yalın bir çizgide üretilen model minimal tarzı ortaya çıkarır. Bu sayede ofis dekorasyonunuza şıklık katarken çalışma ortamınıza daha özgür bir hava hâkim olur.

   
   

  Ergonomik Tasarımlı Koltukla Konforu Deneyimleyin

  Daha konforlu bir çalışma süreci sağlamak için tasarlanan koltuk, son derece ergonomik bir yapıya sahiptir. Sırt kısmında bulunan filenin esnek yapısı sırt şeklinizi alır. Bu sayede rahatça yaslanabilirsiniz.

   

  Fonksiyonel Ayarlamalar Rahatlık Sağlar

  Bürosit suite 9 yönetici koltuğu, uzun çalışma saatleri sırasında koltuğun sırt kısmını dilediğiniz gibi ayarlamanıza imkân verir. 6 farklı file çeşidinden dilediğinizi kullanarak koltuğunuzu kişiselleştirebilirsiniz. Böylece kaliteli bir çalışma ortamında daha çok verim elde edebilirsiniz.

   
    

  Sırtınızı Yaslayabileceğiniz Dayanıklı Bir Mesai Arkadaşı 

  Dayanıklı malzemelerden üretilen yönetici koltuğu, yenilikçi bir tarza sahiptir. Bu sayede gelecek yıllarda da modasını korurken maksimum verim almaya devam edebilirsiniz.

   

  Terletmeyen Arka Yüzey

  Yönetici koltuğunun arda tarafında bulunan file hava sirkülasyonu sağlar. Bu sayede uzun süreler geçse de sırtınız terlemez. Bu durum olası kas ağrılarının önüne geçebilir.

   
    

  Omurga Dostu Tasarım

  Doğru bir oturma pozisyonu omurga ve sırt sağlığı açısından önem teşkil eder. Bürosit Suite 9 yönetici koltuğunun arkasında bulunan file omurganıza hassas davranarak rahat etmesine yardımcı olur.

   

  Tekerlekler Sayesinde Özgürce Hareket Edin

  Yönetici koltuğu üzerinde bulunan tekerlekler masanızın bir ucun diğerine kolayca salınmanızı sağlar. Ayrıca koltuğun boy ayarını da kendinize göre yapabilirsiniz.

   

   

   

   

   

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.